Zmiana klasy?

Drodzy zawodnicy do zawodów pozostały tylko 2 tygodnie, stąd mała prośba, spójrzcie na LISTĘ Jeśli któryś pies zmienił klasę, dajcie nam jak najszybciej znać – agility@onet.pl

Termin zgłoszeń

Zamknięcie zgłoszeń dla Openów nastąpi 25.07.2016. Do tego czasu można zarówno się rejestrować na zawody jak i opłacać zgłoszenia, aż do osiągnięcia limitu 150 psów na liście startowej. W zależności od ilości opłaconych zgłoszeń 25.07.2016 rozważymy otwarcie zapisów dla klasy 0.

Krótkie przypomnienie przed rejestracją.

Prosimy nie spieszcie się przy rejestracji. Wszystkie zgłoszenia do czasu ich opłacenia i przesłania nam potwierdzenia pozostaną na liście rezerwowej. Bardzo prosimy o podanie wszystkich danych. Przed rejestracją przygotujcie:
– DANE PRZEWODNIKA: imię, nazwisko, adres, oddział ZKwP
– DANE PSA: imię domowe, imię rodowodowe, numer książeczki pracy, numer rodowodu – PKR!!!!, numer rejestracji oddziałowej, data urodzenia, CZIP lub TATUAŻ!!!!)
– DANE WŁAŚCICIELA PSA jeśli nie jest nim przewodnik (imię, nazwisko, adres, oddział ZKwP)

BOA 2016

Serdecznie zapraszamy po raz 3 na międzynarodowe zawody agility, które tradycyjnie odbędą się podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Sopocie!
20-21.08.2016

Więcej informacji w zakładce BOA 2016

Limit osiągnięty

Mamy ponad 160 potwierdzonych zgłoszeń. Pozostałe osoby niestety muszą na razie zostać na liście rezerwowej. Musimy się zastanowić jak rozwiązać sytuację

160 psów na BOA

Ilość osób chętnych do biegania na BOA przeszła nasze oczekiwania!!! W chwili obecnej mamy już 147 potwierdzonych uczestników, a ich liczba ciągle rośnie. Postanowiliśmy zatem podnieść maksymalny limit do 160. Być może zawody potrwają trochę dłużej, ale bardzo byśmy chcieli, by każdy chętny miał szansę wzięcia udziału w BOA 2015

Uwaga

Niestety, z nie do końca znanych nam przyczyn, formularz zgłoszeniowy nie zawsze dodaje psy. Prosimy sprawdźcie czy wszystkie zgłoszone przez Was psy znajdują się na liście startowej bądź rezerwowej. W przypadku problemów prosimy o kontakt i przesłanie danych do rejestracji: agility@onet.pl Dodamy psa ręcznie.

Pamiętajcie, że przeniesienie na listę startową jest możliwe po otrzymaniu od nas potwierdzenia wpłaty! Będziemy się starać uzupełniać listę startową na bieżąco. Jeśli wciągu 48h od wysłania potwierdzenia, Wasz pies nie znajdzie się na liście startowej, prosimy o kontakt.